WAŻNE INFORMACJE – pierwsze dni w przedszkolu

Drodzy Rodzice i Opiekunowie,

jutro dla Waszych dzieci bardzo ważny dzień: PIERWSZY DZIEŃ W PRZEDSZKOLU! Dlatego poniżej zamieszczamy informację co należy zabrać ze sobą oraz kilka ważnych informacji dotyczących funkcjonowania przedszkola.

Przedszkole Promyczek czynne jest w godzinach 6:00-17:00. Dzieci można pzyprowadzać w godzinach 6:00-8:15. Dzieci zapisane na 2 posiłki można odbierać w godzinach 12:00-12:15, natomiast dzieci zapisane na 3 posiłki odbieramy w godzinach 14:30-17:00.

PROSIMY O PRZESTRZEGANIE OBOSTRZEŃ DOTYCZĄCYCH COVID 19

– Na terenie Przedszkola obowiązuje nakaz noszenia maseczek ochronnych (zasłonięte usta i nos)
– Zachowanie bezpiecznej odległości od innych osób
– Nie przynosimy zabawek do Przedszkola
– Nie przyprowadzamy dzieci z objawami przeziębienia (katar, kaszel, podwyższona temperatura)

WYPRAWKA DLA NAJMŁODSZYCH DZIECI

– poduszka „jasiek” oraz kocyk
– ubranka na zmianę
– pantofelki (na rzep lub wsuwane)
– chusteczki higieniczne w pudełku
– chusteczki nawilżające
– ręcznik papierowy
– podkłady (dotyczy dzieci, które mogą się zmoczyć podczas leżakowania)
– pampersy (dotyczy dzieci, które z nich korzystają)

WYPRAWKA DLA STARSZYCH DZIECI

– chusteczki higieniczne w pudełku
– chusteczki nawilżające
– ręcznik papierowy
– komplet ubranek na zmianę (zostawiamy w szatni)

Bardzo prosimy, aby wszystkie rzeczy były wyraźnie podpisane imieniem i nazwiskiem dziecka.

W SZATNI, W PÓŁECZKACH NOWO PRZYJĘTYCH DZIECI ZNAJDUJĄ SIĘ PODPISANE KARTECZKI SAMOPRZYLEPNE, KTÓRE PROSIMY NAKLEIĆ NA UBRANKA DZIECKA (NAJLEPIEJ NA PLECACH) PRZED WEJŚCIEM DO SAL.

Do zobaczenia w Przedszkolu
Dyrekcja i Nauczycielki