DROGI RODZICU

Od roku szkolnego 2021/2022 Niepubliczne Przedszkole Promyczek w Oświęcimiu korzysta z aplikacji LiveKid 2.0.

Wdrożyliśmy system LiveKid, aby ułatwić pracę naszego personelu oraz poprawić Twój kontakt z miejscem, gdzie Twoje dziecko przebywa większość dnia. Informację o nadchodzących wydarzeniach w Przedszkolu będą automatycznie widoczne w aplikacji oraz dostaniesz o tym powiadomienie. Brakuje mokrych chusteczek lub jakiegoś ubranka? To już nie problem, gdyż otrzymasz powiadomienie o braku i prośbę o dostarczenie.

Najważniejsze to ciągły kontakt z przedszkolem, który umożliwia czat. W każdej chwili możesz zapytać nauczycielki jaki ma nastrój Twoje dziecko lub czy wszystko jest w porządku. Jeśli Twoje dziecko jest chore możesz zaplanować jego nieobecność w dzienniku, a aplikacja nie naliczy kosztów wyżywienia podczas choroby. Rachunek za pobyt dziecka również jest widoczny w aplikacji wraz z możliwością zapłaty online. Aby jednak było to możliwe, niezbędne jest Twoje pierwsze logowanie, tak więc w imieniu wszystkich pracowników, bardzo prosimy, abyś zalogował się do aplikacji już teraz, zajmie to maksymalnie 3 minuty a wszystkim nam znacząco ułatwi pracę. Wystarczy, że zalogujesz się raz, nie musisz wpisywać e-maila i hasła przy każdym uruchomieniu aplikacji.

Cały system jest dostępny na aplikacje mobilne, więc aby go ściągnąć:

  1. Wejdź do Sklepu Play bądź Appstore na swoim telefonie
  2. Wyszukaj aplikację „LiveKid 2.0” i pobierz ją
  3. Użyj danych do logowania, które zostały wysłane na maila (wiadomość może znajdować się w folderze SPAM). Spokojnie, hasło możesz w każdej chwili zmienić w aplikacji.

Gdybyś jednak miał problemy z zalogowaniem, pytania dotyczące działania aplikacji, zadzwoń do nas pod numer 791 361 076 albo napisz email na adres hello@livekid.com.