‼️🇺🇦 POMOC DLA UKRAINY 🇺🇦 ‼️

Drodzy Rodzice i Opiekunowie!

W związku z sytuacją panującą na Ukrainie nasze Przedszkole dołączyło do akcji charytatywnej organizowanej przez Fundację Gotowi do Działania. Od dnia dzisiejszego (28 luty) w naszym Przedszkolu organizowana będzie zbiórka darów dla mieszkańców Ukrainy. Obecnie najpotrzebniejsze rzeczy to:

DLA DZIECI:

* mleko modyfikowane
* pampersy (w różnych rozmiarach)
* butelki
* chusteczki nawilżane
* kocyki
* smoczki
* termosy
* syropy przeciwzapalne/przeciwbólowe (Nurofen lub Apap)
* termometry

DLA WOJSKA:

* środki dezynfekujące medyczne (najlepiej w pojemnikach litrowych)
* środki opatrunkowe (bandaże, gazy, gaziki, opaski uciskowe)
* mocne środki przeciwbólowe
* opatrunki okluzyjne
* ręczniki papierowe
* koce
* żywność (batony, herbata, kawa, cukier, konserwy, produkty nadające się do szybkiego przygotowania, żywność puszkowana, woda)
* śpiwory
* baterie
* zapałki
* zapalniczki

Darowizny będzie można zostawiać w pudle znajdującym się w holu przedszkola, zbiórka potrwa do odwołania. Zebrane rzeczy będziemy na bieżąco dostarczać do OCK-u, aby pomoc społeczności ukraińskiej była jak najszybsza.

Liczymy na Państwa zaangażowanie i pomoc w zbiórce, a także prosimy o przekazywanie tej informacji szerszemu gronu odbiorców.

Za wszystkie przyniesione przez Państa dary z góry serdecznie dziękujemy!

Niepubliczne Przedszkole Promyczek w Oświęcimiu